PRODUCENT REKLAM - Grupa Reklamowa REDEYE.pl
+48 788 716 454
biuro@redeye.pl

Reklamy dla Najlepszych - Zadzwoń lub napisz

+48 788 716 454
biuro@redeye.pl
Zobacz jak pracujemy

Szyldy reklamowe

szyldy reklamowe

Każdy przedsiębiorca na Śląsku zdaje sobie sprawę z faktu, że bez względu na to jaki biznes prowadzi szyld reklamowy, czyli reklama zewnętrzna jest konieczny, by klient zauważył usługę. Bez względu na typ usług, począwszy od budki z kebabem, a kończąc na prywatnej szkole językowej szyldy reklamowe stanowią podstawową reklamę i sposób poinformowania klienta o rodzaju i miejscu prowadzenia usługi. Zarówno w małej miejscowości, jak i dużym mieście szyldy można spotkać na niemal każdym kroku.

 

Wśród występujących na ulicach, a także drogach szyldów reklamowych znajdziemy zwykłe papierowe szyldy, jak i bardziej nowoczesne modele, czyli szyldy podświetlane. Tam gdzie liczba tych samych usług jest duża szyld podświetlający będzie się wyróżniał o każdej porze roku, tym samym nieustannie zwraca uwagę klienta.

 

Na ulicach Gliwic można spotkać różne szyldy reklamowe. Ich wielkość i położenie uzależnione jest oczywiście od kosztów wynajmu powierzchni, a także od samej wielkości szyldu, typu i grubości papieru/ podłoża na którym ma być wykonany i jego lokalizacji. Reklama zewnętrzna będzie zdecydowanie droższa w większych miastach, dlatego biorąc pod uwagę szyldy reklamowe i Katowice, musimy już być przygotowani na nieco większy wydatek finansowy. Wśród występujących na rynku szyldów można spotkać szyldy występujące w formie różnej wielkości tabliczek, szyldy wolno stojące lub szyldy umieszczone na panelach. Tak jak w przypadku każdego rodzaju reklamy szyldy reklamowe, te zwykłe jak i te podświetlane, czyli posiadające diody led, są odpowiednio zaprojektowane. Najczęściej agencje reklamowe współpracują lub zatrudniają osoby odpowiedzialne za projekt i wykonanie tego typu reklamy.