PRODUCENT REKLAM - Grupa Reklamowa REDEYE.pl
+48 788 716 454
biuro@redeye.pl

Reklamy dla Najlepszych - Zadzwoń lub napisz

+48 788 716 454
biuro@redeye.pl
Zobacz jak pracujemy

Litery reklamowe podświetlane - blokowe

litery blokowe podświetlane - reklamowe

Jedną z popularnych form reklamy zewnętrznej stanowią litery blokowe. Te zamieszczone na elewacji budynków napisy stanowią jedną z najbardziej widocznych i oryginalnych form reklamowych. Używane są zarówno przez prywatnych przedsiębiorców, jak też ośrodki kultury i sztuki, domy wczasowe, restauracje, kina. Wielkość liter reklamowych uzależniona jest od wysokości na której mają się one znaleźć. Im wyższe położenie liter tym napis jest większy. Litery umieszczane na blokach mogą być wykonane z różnego rodzaju materiału: aluminium, pleksi, specjalnego rodzaju taśmy, pcv czy drewna. Aby zwiększyć widoczność liter reklamowych stosuje się różnego rodzaju podświetlenia. Do najbardziej rozpowszechnionych rozwiązań należą litery podświetlane diodami led czy specjalnymi neonami, których światło jest niezwykle jasne. Do montażu liter służą specjalne taśmy, kleje, lub specjalnie do tego dostosowane systemy montażowe.

 

Produkcja liter blokowych odbywa się przy pomocy specjalnego rodzaju frezarek, pneumatycznych wycinak do naroży, ręcznych zaginiarek kątów, które dostosowują wielkość i czcionkę liter oraz poddają je koniecznej obróbce. Tak jak w przypadku każdej reklamy litery blokowe mogą być wykonane w różnym kolorze, którego zadaniem jest nie tylko zwrócenie uwagi klienta, ale również odpowiednie dopasowanie do firmowych kolorów.

 

Cena liter blokowych uzależniona jest od kilku czynników: ich wielkości, materiału z którego są wykonane, usługi montażu i powierzchni na której będą się znajdowały. Najtańszym typem liter blokowych są litery wykonane z pcv a także aluminium. Ich wykonanie nie jest kłopotliwe, a koszty produkcji również nie obciążają zbytnio kieszeni klienta.