PRODUCENT REKLAM - Grupa Reklamowa REDEYE.pl
+48 788 716 454
biuro@redeye.pl

Reklamy dla Najlepszych - Zadzwoń lub napisz

+48 788 716 454
biuro@redeye.pl
Zobacz jak pracujemy

Oklejanie samochodów

oklejanie auta

Dobra i mobilna reklama jest coraz bardziej popularna. Jednym z nośników na którym się ona znajduje jest samochodów. Oklejanie samochodów na Śląsku jest coraz bardziej popularne i wykonują je zarówno prywatni przedsiębiorstwa jak i państwowe instytucje. Odkąd samochód stał się jednym z podstawowych narzędzi pracy stał się również doskonałym miejscem na reklamę naszych usług. Ta ruchoma reklama sprawia, że promocja naszej firmy może odbywać się na większym terenie, a tym samym trafi do większej liczby klientów. Samo wykonanie reklamy nie jest zbytnio kłopotliwe, a gotowy projekt można mieć już wykonany w dwa dni. W zależności od życzeń klienta oklejanie aut w Katowicach może odbywać się w firmie reklamowej jak też u klienta.

 

W zależności od tego jak dużą powierzchnię mają zajmować naklejki oklejanie aut na śląsku nie musi być wcale drogie. Średnio koszt oklejania całego auta specjalnie zaprojektowanymi naklejkami mieści się w granicy tysiąca złotych. Z kolei oklejanie samochodów w Katowicach jest bardzo popularne i może być nawet tańsze. Wykonanie małej naklejki z nazwą firmy, nawet z kilkoma dodatkowymi emblematami nie będzie zbytnio kosztowne.

 

Aby oklejenie naszego samochodu było wykonane z należytą uwagą warto przyjrzeć się gotowym projektom firmy reklamowej z której będziemy mieli korzystać. Jak w przypadku każdej reklamy zależy nam bowiem na tym, by była ona naszą dobrą wizytówką. Większość firm reklamowych korzysta ze specjalnego rodzaju ploterów, które są w stanie wyciąg nawet najbardziej precyzyjne wzory. Oklejanie aut na Śląsku odbywa się za pomocą specjalnego kleju, który nie pozostawia na lakierze żadnych śladów i ubytków. Dzięki temu możemy zdjąć reklamę w dowolnym momencie, a także zamienić ją na inną.