PRODUCENT REKLAM - Grupa Reklamowa REDEYE.pl
+48 788 716 454
biuro@redeye.pl

Reklamy dla Najlepszych - Zadzwoń lub napisz

+48 788 716 454
biuro@redeye.pl
Zobacz jak pracujemy

Tablice informacyjne - reklamowe

tablice informacyne - reklamowe

Każda działalność usługowa wymaga odpowiedniej reklamy. Bez względu na to co chcemy zaoferować swojemu klientowi niezbędne jest byśmy najpierw zwrócili jego uwagę na swoją ofertę. W dobie bardzo dużej konkurencji jest to niezwykle ważne, ale też bardzo trudne. Dlatego niemal przed każdym sklepem czy hotelem możemy napotkać różnego rodzaju tablice informacyjne. Zwykle wskazują one cechy naszej oferty, pokazują w jakie dni tygodnia i w jakich godzinach jest ona dostępna, a także prezentują jak można z niej skorzystać. Tę grupę stanowią głównie tablice reklamowe, które można spotkać na każdej ulicy w Katowicach.

 

Ogólne informacje o usłudze lub mapkę dojazdu do hotelu, biura, szkoły, sklepu znajdują się za to na tablicach informacyjnych. Biorąc pod uwagę liczebność ludności najwięcej znajdzie się ich oczywiście w miastach. Dlatego Katowice, czy Kraków posiadają tak dużo reklam, że czasem nie sposób oderwać od nich wzroku. Właśnie przez to konieczne jest zadbanie o to, by zmawiana przez nas tablica informacyjna była nie tylko widoczna, ale czytelna i dosyć duża. Wystarczy podać podstawowe dane, a klient, który poszukuje usługi na pewno nas odszuka. Ważne jest więc wytłuszczenie adresu, godzin pracy i telefonu.

 

Biorąc pod uwagę typy tablic informacyjnych to można stwierdzić, że jak w przypadku każdej reklamy istnieją tańsze i droższe modele. Oczywiście ich cena uzależniona jest od wielkości, lokalizacji w mieście, a także tego z czego mają one zostać wykonane. Najtańszą formę reklamy stanowią tablice informacyjne wykonane z grubego papieru, czyli tzw. potykacze, które zwykle ustawia się przed siedzibą naszego punktu sprzedaży i usługi. Inną, droższą formą są rollupy, wykonywane na specjalnych stojakach.