PRODUCENT REKLAM - Grupa Reklamowa REDEYE.pl
+48 788 716 454
biuro@redeye.pl

Reklamy dla Najlepszych - Zadzwoń lub napisz

+48 788 716 454
biuro@redeye.pl
Zobacz jak pracujemy

Totemy reklamowe

totemy reklamowe

Czasami reklama nie musi być złożona z bogatej treści. Istnieją produkty, na które zawsze będzie zapotrzebowanie i sam znak firmowy umieszczony na słupie wystarczy, by klient dokonał jego zakupu. Jednym z nośników reklamowych na którym zamieszczone jest zawsze logo i podstawowe informacje dotyczące produktu, jest totem reklamowy. W przeciwieństwie do szyldów i tablic informacyjnych totemy reklamowe nie występują w tak dużej ilości. Zwykle te słupy, zawierające logo firmy znajdują się bezpośrednio przed jej punktem, dzięki czemu klient wie, że trafił w odpowiednie miejsce.

 

Z totemów reklamowych korzystają bardzo często hotele, stacje benzynowe, czy salony samochodowe. Są to znaki reklamowe, których marka jest na tyle popularna, że klient bez problemu skojarzy ją z konkretnym produktem. Totemy reklamowe pełnią więc rolę widocznej z dużej odległości- znak umieszczony jest zwykle wysoko, na specjalnym panelu- wizytówki. Dzięki temu wygląda niezwykle elegancko i może stanowić świetny element dekoracji firmy.

 

Biorąc pod uwagę to, że totem reklamowe jak każda reklama mogą być wykonane z różnego rodzaju materiałów ich cena może być różna. Zwykle przedsiębiorcy nie oszczędzają specjalnie na tej wizytówce i montują totemy wykonane z paneli, które będą później podświetlane przy pomocy specjalnych diod. Z kolei totemy reklamowe, które zamieszczane są na stacjach benzynowych wykonane są z plastiku, a można też spotkać takie ze szkła i posiadają specjalny system oświetlający. Ta forma reklamy widoczna jest przez 24 godziny dzięki czemu klient nawet nocą jest w stanie znaleźć najbliższą stację, czy hotel.