PRODUCENT REKLAM - Grupa Reklamowa REDEYE.pl
+48 788 716 454
biuro@redeye.pl

Reklamy dla Najlepszych - Zadzwoń lub napisz

+48 788 716 454
biuro@redeye.pl
Zobacz jak pracujemy

Reklamy przestrzenne

reklamy przestrzenne

Zachęcenie klienta do zakupu naszej usług to trudna sprawa, zwłaszcza w dużym mieście, gdzie producent może spotkać się z liczną konkurencją i bindowaniem cen. Dlatego większość firm inwestuje spore środki, na to, by ich usługi były możliwie jak najbardziej zauważalne przez potencjalnego klienta. Jednym ze środków marketingowych, które są w stanie w ciekawy, a zarazem nie agresywny sposób zwrócić uwagę klienta są reklamy przestrzenne. W większości stanowią one precyzyjnie wykonane szyldy, czy napisy na zewnętrznej części budynku, dzięki którym klient może poznać markę sklepu, rodzaj sprzedawanego tam produktu, czy charakterystykę lokalu.

 

Pośród reklam przestrzennych bardzo popularne są loga i szyldy. Mogą być one wykonane z różnego rodzaju materiałów: płyty PCV, aluminium, papieru, szkła, a także wiele innych. Wiadomo jest, że cena tego rodzaju reklamy uzależniona jest od tego czy nasz projekt jest bardzo skomplikowany, jak dużą powierzchnię zajmuje, z czego będzie wykonany i gdzie ma zostać zamieszczony. Zwykle reklamy przestrzenne umieszcza się na zewnętrznej części budynku, drzwiach, ścianach korytarza, lub nawet ścianach biurowych- gdzie z jednej strony pełnią funkcję reklamy, a z drugiej są doskonałą wizytówką i dekoracją naszych usług. Wśród reklam przestrzennych znajdziemy napisy i projekty wykonane w technice 3D, dzięki której, nawet najbardziej skomplikowane przedsięwzięcia mogą zostać precyzyjnie wykonane.

 

Reklamy przestrzenne nie są zwykle zbyt skomplikowane podczs montażu. Bardzo często jako materiał zabezpieczający stosuje się siatkę wielkoformatową, dzięki której reklama będzie stała na swoim miejscu. Reklamy tego typu montuje się na specjalnym kleju, taśmie lub systemie montażowym, biorąc pod uwagę to jaką wagę i rozmiar będzie miał konkretny projekt.