PRODUCENT REKLAM - Grupa Reklamowa REDEYE.pl
+48 788 716 454
biuro@redeye.pl

Reklamy dla Najlepszych - Zadzwoń lub napisz

+48 788 716 454
biuro@redeye.pl
Zobacz jak pracujemy

Litery przestrzenne

litery przestrzenne

Istnieje wiele środków reklamy, które mogą sprawić, ze nasz produkt czy usługa będzie zdecydowanie bardziej widoczna i zauważalna przez potencjalnego klienta. Wśród reklam tradycyjnych możemy znaleźć nowoczesne i ciekawe rozwiązania, które pozwolą na to, by bez względu na miejsce występowania naszej reklamy była ona widoczna i zachęcająca dla potencjalnego usługobiorcy. Wśród reklam zewnętrznych coraz bardziej popularne stają się litery przestrzenne. Ta forma reklamy nadaje się idealnie jako nowoczesny i widoczny szyld dla sklepów, biur podróży, a także innych punktów usługowych. Różne rodzaje czcionek i wielkości liter pozwalają na to, by stworzyć oryginale wzory. Wiele firm reklamowych w Katowicach wykonuje litery przestrzenne, które są specjalnie podświetlane, dzięki czemu reklama jeszcze lepiej się prezentuje i jest dostępna także nocą.

 

Litery przestrzenne posiadające podświetlenie led są nie tylko widoczne, ale również energooszczędne. Pomimo bardzo jasnego światła pobierają stosunkowo niewiele energii. W zależności od zamówienia litery przestrzenne mogą być wykonane z różnego rodzaju materiału. Podczas projektu graficy dobiorą odpowiednią czcionkę i wielkość z liter, sprawiając, że zamieszczony na punkcie usługowym, czy dachu hotelu napis będzie dobrze komponował się z otoczeniem. Podczas zamawiania liter przestrzennych wiele firm oferuje tani lub nawet darmowy montaż tego typu reklamy. Jest to zwykle uzależnione od wielkości zamówienia, kosztów i wysokości na której ma zostać zawieszony napis.

 

Coraz częściej przedsiębiorcy wymieniają swoje stare szyldy na litery przestrzenne, gdyż pojedynczy i podświetlony napis jest zdecydowanie lepiej widoczny i szybciej przyciąga zainteresowani klienta. Jeśli wziąć pod uwagę Śląsk i budynki na których znajdziemy litery przestrzenne to łatwo można stwierdzić, że jest to dość popularna forma reklamy.